AKTUALNOŚCI 2011

Witamy na naszej stronie internetowej

Szanowni Klienci i Partnerzy,
Przedstawiamy Państwu nową stronę internetową F.H. Sawex Sp. z o.o. Mamy nadzieję, że przyczyni się ona do lepszego poznania naszej firmy, ułatwi kontakt z Państwem i usprawni działalność naszej spółki. Liczymy, że nasz nowy wizerunek spotka się z Państwa przychylnością, a wprowadzone zmiany okażą się użyteczne oraz zachęcą do częstego odwiedzania naszej strony i korzystania z usług naszej firmy.

Zapraszamy do odwiedzania interesujących Państwa działów. Szczególnie polecamy dział OFERTA, gdzie można m.in. zapoznać się z naszym bogatym asortymentem oraz aktualnymi promocjami. Serdecznie zapraszamy również do częstego odwiedzenia pozostałych działów serwisu, który zamierzamy stale rozbudowywać i wzbogacać o zawsze aktualne i coraz to nowsze informacje. Jednocześnie informujemy, że niestety jeszcze nie wszystkie działy są aktywne, dlatego uprzejmie prosimy o cierpliwość.
 

Miłego użytkowania życzy
Zespół F.H. Sawex Sp .z o.o.
 

09 październik 2011

XI Targi Sawex Poziomka 2016 08.09.2016

  XI TARGI SAWEX POZIOMKA 2016   8 września odbyły się po raz kolejny targi sieci Poziomka w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „ U grubego” w ...
05 wrzersień 2014
Projekt i realizacja: strony www - DevilArt
Jesteś naszym: 658521 gościem