AKTUALNOŚCI 2011

XI Targi Sawex Poziomka 2016 08.09.2016

 

XI TARGI SAWEX POZIOMKA 2016
 
8 września odbyły się po raz kolejny targi sieci Poziomka w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „ U grubego” w Wielogórze k/Radomia.
Była to już jedenasta edycja. FH Sawex Sp. z o.o. jako główny operator hurtowy sieci zapewnił kompleksowe wsparcie w dystrybucji asortymentów spożywczych oferowanych na targach.
Udział w imprezie wzięło kilkudziesięciu producentów, w tym te bardziej znane jak ZM Łuków, Maspex, Wedel, Nestle, Bielmar, Goliard, ale także te które dopiero rozpoczynają współprace z Poziomką /FH Sawex sp. z o.o.Targi swą atrakcyjną ofertą przyciągnęły wielu klientów zarówno obecnych jak i potencjalnych przyszłych partnerów handlowych. Nie zabrakło specjalnych ofert, w tym bonów, rabatów czy gratisów. Atrakcyjności dodała ustawiona w centralnym punkcie scena, na której przez cały dzień prezentowały się grupy artystyczne poprzedzające wielokrotnie wręczanie nagród dla Klientów.
Uroczyste zakończenie uświetniło wręczenie głównej Nagrody oraz występ zespołu PIĘKNI I MŁODZI bawiących zaproszonych gości do białego rana.
 
 
Zespół FH Sawex Sp. z o.o.

Targi Poziomki  1Targi Poziomki  2

05 wrzersień 2014

Witamy na naszej stronie internetowej

Szanowni Klienci i Partnerzy, Przedstawiamy Państwu nową stronę internetową F.H. Sawex Sp. z o.o. Mamy nadzieję, że przyczyni się ona do lepszego poznania naszej firmy, ułatwi kontakt z ...
09 październik 2011
Projekt i realizacja: strony www - DevilArt
Jesteś naszym: 658532 gościem