Praca w Sawex

F.H. Sawex Sp. z o.o. od początku swojego istnienia jako priorytet stawia zapewnienie obsługi naszych Klientów na najwyższym poziomie. Dbałość nie tylko o szeroki i atrakcyjny asortyment, ale również o wysoki standard zatrudnienia zapewniają nam wysoką pozycję na rynku.

Obecnie zatrudniamy ponad 80 pracowników, w tym kierowców i przedstawicieli handlowych odwiedzających codziennie naszych Klientów. Dbając o renomę firmy i jej stały rozwój poszukujemy do pracy ludzi odpowiedzialnych i kompetentnych. Nasz sukces jest rezultatem zaangażowania i doświadczenia osób zatrudnionych w naszej firmie. Dbamy o atmosferę i warunki pracy, ponieważ szczerze wierzymy, że to właśnie ludzie tworzący firmę i są podstawą jej sukcesu.

Szeroki asortyment oraz wieloletnie doświadczenie poparte systematycznie podnoszonymi kwalifikacjami w zakresie potrzeb naszych Kontrahentów sprawiają, że nasza firma cieszy się z roku na rok coraz to szerszym uznaniem Klientów a naszym celem jest utrzymywanie Ich pełnego zaufania.

Aby zgłosić swoją kandydaturę na wybrane stanowisko należy przesłać CV i list motywacyjny na nasz adres: sawex@sawexhurtownia.pl

Projekt i realizacja: strony www - DevilArt
Jesteś naszym: 1030618 gościem